0

Fluidstack – pajamos interneto srautą

Fluidstack – kas tai?

Fluidstack – įmonė, kuri jums moka už naudojimąsi jūsų internetu. Internetas ir kompiuteris yra naudojamas tik tuomet kai kurį laiką neužfiksuojama jokios veiklos kompiuteryje. Tai padeda užtikrinti, jog interneto srauto naudojimas netrukdys jums ir jiems. Per mėnesį už 1 IP adresą galima uždirbti iki 40$ (priklausomai nuo interneto greičio, uptime ir kompiuterio).

Įmonės kurios perka srautą iš Fluidstack gauna prieiga prie interneto vartotojų interneto ir gali naudotis srautu per kompiuteriuose įdiegtą programą. Ji gali transliuoti vaizdo turinį, teikti CDN paslaugas, kai kažkuris turinys pasiekiamas žmogui kuris atidaro interneto puslapį, proxy paslaugas, bei video transkodavimas. Kokį funkcionalumą bus galima naudoti, galime pasirinkti mes patys prieš įdiegiant programą arba keisti nustatymus fluidstack svetainėje.

Norint teikti tokias paslaugas Fluidstack turėtų turėti labai didelius resursus, bet juos atstoja vartotojų kompiuteriai ir jų srautas.

Kaip pradėti naudotis?

Visų pirma reikia susikurti paskyrą Fluidstack sistemoje, tą galima padaryti paspaudus ant šios nuorodos. Ir atsidariusiame lange suvesti savo duomenis (el. pašto adresas privalo būti toks koks jūsų PayPal adresas). Išmokėjimai yra vykdomi per PayPal sistemą ir vykdomi automatiškai į paskyros registravimosi el. paštą.

Užsiregistravus reikia įdiegti programą kompiuteryje.

Fluidstack puslapyje pasirenkam meniu punktą „Install FluidStack“ tuomet „Get started“. Galime pasitikrinti interneto greitį ar atitinka reikalavimus. Sekančiame lange galima pasirinkti kokias funkcijas leisime įdiegtai programai atlikti (sužymime varneles), nuo to priklausys ir uždarbis. Kiekvienas pasirinkimas atitinka tam tikrą užmokesčio dalį. Ir spaudžiame „Done“, nusikopijuojame token kodą ir parsisiuntę įrašome programą, joje reiks įvesti jums priskirtą token kodą.

Programa patikrins routerio nustatymus, dalį bandys padaryti pati, jei nepavyktų, teks patiems atidaryti programos nurodytus portus. Jeigu su prievadais nėra problemų tada viskas, daugiau nieko daryti nereikia, programa pradės veikti fone.

Išmokos

Pinigai išmokami į PayPal sistemą. Minimali išmokos suma siekia 5$ ir išmokėjimai vykdomi paskutinę kiekvieno mėnesio dieną.

Svarbu paminėti, norint gauti pinigus už dieną, kompiuterio „Uptime“ turi siekti bent 50% per dieną. Esant mažesniam nebus skiriami pinigai už tą dieną. Savo būseną už praeitą dieną galima stebėti prie „Nodes“, kur matysime „Node Availability (%)“.

Pats asmeniškau jau gavau dvi išmokas (už gruodžio ir sausio mėnesius). Sėkmės uždarbiaujant 🙂

 

Update: šiuo metu nepriima vartotojų kurie naudoja Windows.

Vaidas

Parašykite komentarą