0

Didysis „Summer Prime Sale“ išpardavimas – Banggood.com

Banggood.com internetinėje parduotuvėje prasidėjo didysis „Summer Prime Sale“ išpardavimas, kuriame visų laukia didžiulės nuolaidos, akcijos, prizai. Skelbiami specialūs nuolaidų kuponai, kuriuos panaudojus nuolaidos dar didesnės. Prekių iš ties daug ir kokių tik galima sugalvoti, taip pat yra nuolaidų prekėms iš EU sandėlių, kur perkant nebus jokių papildomų mokesčių, o ir greitas pristatymas manau visus vilioja.

Viena iš akcijų – taikoma perkant per PayPal. Jei bus perkama prekių už 33$, tai gausime 3$ kuponą, perkant už 54$ – gauname 5$, o perkant už 99$ –  net 10$ kuponą bus galima panaudoti pirkinių krepšelyje.

Vien išpardavimo puslapyje galime pasiimti iš karto 9% nuolaidos kuponą, kuris galios daugumai prekių, kurioms nėra taikoma akcija. Taip pat svarbu paminėti, jog išpardavimas truks neilgai ir verta paskubėti iki liepos 12 dienos. Sąrašas nuolatos atnaujinamas, todėl rekomenduoja nuolatos tikrinti ar neatsirado mus dominanti akcija.

Banggood nuolaidos

 

Čia yra daugybė įvairių prekių kategorijų, kaip: Recommendation, Electronics & Tools, Brand Sale, RC Toys & Outdoor, Hot Promotions ir kt.

Hot pasiūlymai

O žemiau rasite vienus geriausių pasiūlymų pagal įvairius apžvalgininkus, pirkėjų atsiliepimus. Taip pat puikios nuolaidos garsiesiems ir populiariausiems Xiaomi M365 ir Xiaomi M365 Pro paspirtukams, kuriuos galima įsigyti ypač patrauklia kaina ir iš Europos sandėlių.

1. Xiaomi M365 Pro elektrinis paspirtukas

Šiam elektriniui paspirtukui taikoma puiki nuolaida ir galima gauti vos per keletą dienų perkant su kuponu issam365peu perkant iš Europos sandėlio paspirtukas kainuos vos 490€!

Jei turite laiko ir galite palaukti, tuomet su nuolaidos kodu BGLTm365pro712 paspirtukas iš Kinijos kainuos tik 466€!

Tai pats naujausias paspirtukas, atnaujinta populiariojo Xiaomi M365 versija – galingesnis variklis, didesnis nuvažiuojamas atstumas ir ištaisytos kai kuriuos senosios versijos klaidos.

2. Xiaomi M365 paspirtukas

O gal visgi domina senoji paspirtuko versija, galbūt neturite ar norite sutaupyti ir jums nereikia galingo paspirtuko? Tuomet puiki akcija su kodu BGLIEUM365712 paspirtukas iš Europos sandėlio kainuos tik 363€!  Arba norint palaukti ilgiau su kodu BGLTm365712 paspirtukas iš Kinijos sandėlio kainuoja 297€.

3. Išmanusis dulkių siurblys Xiaomi

O pas ką gi nėra dulkių? Kam traukti iš spintos didelį ir nepatogų dulkių siurblį, kai už mus viską gali padaryti išmanusis Xiaomi dulkių siurblys, kuris dabar už ypač gerą kainą, o su Priority Line siuntimo būdu nebus jokių mokesčių. Su nuolaidos kodu BGMIBOTS7  dulkių siurblys tik 212€. Su išmania skanavimo sistema, išmaniąja programėlė namus valytis taps kur pas lengviau.

4. „Xiaomi Redmi Note 7“ – 4GB RAM 64GB ROM

Su nuolaidos kodu BGEMN764 šis globalios versijos (veikia visi dažniai Lietuvoje) išmanusis telefonas jums kainuos tik 147€, o tai iš ties žema kaina už tokių parametrų mobilųjį telefoną. Vienas iš pagrindinių šio telefono bruožų yra jo turima dviguba galinė kamera – 48 MP ir 5 MP – tačiau dėmesio vertas yra ir „Snapdragon 660“ procesorius bei „Adreno 512“ vaizdo plokštė. Daugybė RAM ir ROM (vidinę atmintį galima praplėsti). Ekrano priekį ir nugarėlę dengia „Gorilla Glass 5“ stiklas. Pats ekranas yra 6,3 colių įstrižainės, 2340 x 1080 taškų raiškos.

Taip pat yra daugybė ir kitų patrauklių akcijų, kurias visas rasite išpardavimo puslapyje 🙂

Vaidas

Parašykite komentarą